איך להכין גאנט תוכן חודשי [הדרכת וידאו]

איך להכין גאנט תוכן חודשי [הדרכת וידאו]

איך בונים גאנט תוכן למדיה החברתית? מה הדבר הכי חשוב לדעת לפני שמתחילים?
בהדרכה קצרה תלמדו איך למלא את הגאנט החודשי בתוכן מעניין, רלוונטי ובעל ערך

מעיין כהן רוזן

בעידן שבו כמעט כל עצמאי או בעל עסק קטן הוא גם מנהל הדיגיטל של עצמו, חשוב ללמוד ולהכיר את הכלים שמשמשים את המקצוענים בתחום ניהול השיווק הדיגיטלי.

אחד מהכלים הבסיסיים הללו הוא גאנט תוכן – כלי עזר ליצירת תוכנית חודשית – או שבועית או רבעונית – תוך כדי תכנון קדימה. הרעיון הוא לא לפרסם פוסטים בצורה רנדומלית, אלא להכין תוכנית מסודרת ומאורגנת לחודש לפחות (ויש מי שמכין גאנטים לשלושה חודשים קדימה).  

מה נכנס לגאנט? כל מה שאתם רוצים לפרסם בערוצי הסושיאל שלכם. אלה יכולים להיות מבצעים, ברכות לחגים, טיפים, המלצות או התייחסות לאירועי השעה. זוהי למעשה תוכנית עבודה עתידית, שמהווה את הבסיס לכל הפרסומים של בית העסק.

לאור העובדה שעשרות אלפי ישראלים מצאו את עצמם בימים אלה בבידוד כפוי, הכנתי סרטון הדרכה בו אני מסבירה כיצד אני יוצרת את הגאנט החודשי לעסק שלי.
אם ננסה להוסתכל חצי הכוס המלאה במצב המוזר הזה שנקלענו אליו, זו יכולה להיות הזדמנות טובה לכל מבודד להכין גאנטים חודש ואף שלושה חודשים קדימה.

משך ההדרכה: 20 דקות
עלות: חינם
קהל יעד: כל מי שמנהל ערוצי סושיאל, לעצמו או לאחרים
כלי עזר: טבלת אקסל

אהבתם את המאמר?

הירשמו לניוזלטר שלנו ותהיו מעודכנים תמיד!

יצירת קשר

יש לכם שאלה? זקוקים להצעת מחיר? כתבו לנו ונחזור בהקדם

אודות

אנו מספקים מעטפת דיגיטלית מקיפה לעסקים, משלב אפיון אתר או דף נחיתה והקמתו, אסטרטגיית תוכן, הפצה במדיה החברתית, קמפיינים ממומנים, יצירת תוכן ויזואלי ועוד

פתיחת קריאה

השירות מיועד ללקוחות קיימים בלבד