בונים אתר חדש? זה מה שאתם חייבים לדרוש

החלטתם לבנות אתר חדש לעסק שלכם? תתחדשו! אתם עומדים בפני תהליך מרתק ולעתים גם מרגש, שבמהלכו תלמדו רבות על העסק שלכם, ותדייקו את המטרות והשירותים שלו.
מהניסיון שלי, רוב האנשים שניגשים לבניית האתר מקדישים את מלוא תשומת הלב לעיצוב ונראות האתר. צבעים, תמונות, פונטים, אנימציות, וידאו וכו'. זה בהחלט מובן מאד, כי זה החלק הכי כיפי וסקסי, ולא פשוט חשוב – זה חלק קל להבנה.
ואולם, עוד לפני שניגשים לעיצוב, חשוב מאד מאד לא להזניח את התשתית, את מה שנמצא "מתחת מכסה המנוע" של האתר. לתשתית הזו יש שלושה מפתחות עיקריים, שאתם כבעלי האתר צריכים לשמור אצלכם.
מה זה אומר, מפתחות לאתר?
זה אומר שאתר אינטרנט, בסופו של דבר, הוא נכס לכל דבר ועניין.
כמו שלא הייתם משאירים את המפתחות לנכס שלכם בידי מישהו אחר, כך גם המפתחות לאתר שלכם חייבים להישאר אצלכם. אם אתם בונים אתר חדש או עומדים בפני שינוי באתר קיים, צפו בסרטון על מנת לגלות מהם שלושת המפתחות הללו, ואיך אתם יכולים להשאיר אותם אצלכם. בהצלחה!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הפייסבוק שלנו

מאמרים מעניינים

סרטונים אחרונים

Device Slider

אודותינו

סוכנות דיגיטל יצירתי הוקמה על ידי מעיין כהן-רוזן בשנת 2017, ומספקת לבעלי עסקים מכלול שירותים בתחום הדיגיטל – משלבי מיתוג ראשוניים ועד תחזוקת אתרים וניהול נכסים דיגיטליים. 
אנו מתמחים בבניית אתרים ועמודי נחיתה על פלטפורמת וורדפרס, וביצירת אסטרטגיית תוכן הוליסטית, עם התמחות מיוחדת בווידאו ואנימציה.
בנוסף אנו מספקים שירותים ליצירת קורס דיגיטלי, משלב גיבוש הקונספט ועד הצילום, עריכה והפצת המוצר המוגמר. 
מעיין כהן-רוזן היא עיתונאית טכנולוגיה לשעבר, ולצידה עובדים אנשי מקצוע מתחומים שונים, ובהם מעצבים גרפיים, מתכנתים ומומחי PPC. 

כתיבת תוכן לאתרים ולעסקים